Refurbished iPhone kopen - Refurbished België
Op deze pagina vind je een overzicht van waar je refurbished iPhone producten kopen kunt.
Filter iPhone op subcategorie:
- 🏠 Alle producten
- ⬆ Telefoons
- iPhone 11
- iPhone 12
- iPhone 13
- iPhone 14
- iPhone 15
- iPhone 15
- iPhone SE
- iPhone X
- iPhone XR
- iPhone XS

Refurbished iPhone SE 2022 64 GB Zwart Gebruikt
€229,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Groen Als nieuw
€219,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Space Gray Als nieuw
€259,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Gebruikt
€419,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Space Gray Als nieuw
€239,00
Refurbished iPhone 12 Pro 128 GB Blauw Gebruikt
€319,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Groen Als nieuw
€259,00
Refurbished iPhone 11 Pro 256 GB Space Gray Als nieuw
€339,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Geel Gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Licht gebruikt
€359,00
Refurbished iPhone 11 128 GB Rood Als nieuw
€239,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Grafiet Licht gebruikt
€359,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Als nieuw + Nieuwe batterij
€439,00
Refurbished iPhone 13 Pro Max 128 GB Grafiet Licht gebruikt
€469,00
Refurbished iPhone 13 Pro Max 128 GB Blauw Licht gebruikt
€409,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 128 GB Blauw Als nieuw
€349,00
Apple Iphone 13 Pro Max – 256gb – Groen – 6.7 Inch – Promotion – A15 Bionic – 5g | Nieuw (outlet)
€529,00
Refurbished iPhone 16 128GB Blauw (Licht gebruikt)
€669,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Groen Als nieuw
€269,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 128 GB Blauw Gebruikt
€349,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 128 GB Blauw Als nieuw
€339,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Goud Als nieuw
€399,00
Refurbished iPhone SE 2020 64 GB Zwart Als nieuw
€159,00
Refurbished iPhone 12 Pro 256 GB Grafiet Licht gebruikt
€329,00
Refurbished iPhone XR 64 GB Zwart Als nieuw
€199,00
Refurbished iPhone 13 Pro 128 GB Blauw Licht gebruikt
€389,00
Refurbished iPhone 11 Pro 256 GB Groen Gebruikt
€239,00
Refurbished iPhone 12 Pro 256 GB Zilver Gebruikt
€319,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 512 GB Blauw Als nieuw
€429,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Gebruikt
€429,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Als nieuw
€389,00
Refurbished iPhone 12 Pro 256 GB Blauw Gebruikt
€399,00
Refurbished iPhone 11 pro Max 512 gb Space Gray Als nieuw
€369,00
Refurbished iPhone 12 Pro 128 GB Grafiet Gebruikt
€339,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Koraal Gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone 14 Pro Max 128 GB Paars Licht gebruikt
€579,00
Refurbished iPhone 14 Pro Max 128GB Zwart (Zo goed als nieuw)
€599,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Licht gebruikt
€449,00
Apple Iphone 13 Pro Max – 256gb – Grafiet – 6.7 Inch – Promotion – A15 Bionic – 5g | Nieuw (outlet)
€499,00
Refurbished iPhone 11 Pro 256 GB Groen Als nieuw
€259,00
Refurbished iPhone 13 Pro Max 128 GB Goud Licht gebruikt
€409,00
Refurbished iPhone 13 Pro 128 GB Grafiet Licht gebruikt
€389,00
Refurbished iPhone 11 256 GB Groen Gebruikt
€509,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Wit Als nieuw
€229,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Grafiet Gebruikt
€419,00
Refurbished iPhone XS Max 256 gb Goud Gebruikt
€229,00
Refurbished iPhone SE 2022 64 GB Zwart Licht gebruikt
€199,00
Refurbished iPhone 12 Pro 128 GB Blauw Als nieuw
€319,00
Refurbished iPhone XR 64 GB Rood Als nieuw
€199,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 256 GB Goud Als nieuw
€399,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Rood Licht gebruikt
€229,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Space Gray Licht gebruikt
€199,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 128 GB Blauw Als nieuw + Nieuwe batterij
€399,00
Refurbished iPhone XR 256 GB Koraal Als nieuw
€279,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Space Gray Als nieuw + Nieuwe batterij
€309,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Groen Als nieuw + Nieuwe batterij
€309,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Wit Als nieuw
€259,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Goud Als nieuw + Nieuwe batterij
€449,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Goud Als nieuw
€269,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Groen Licht gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Zilver Licht gebruikt
€219,00
Refurbished iPhone 14 128 GB Zwart Gebruikt
€359,00
Refurbished iPhone 13 Pro Max 512 GB Blauw Als nieuw + Nieuwe batterij
€649,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 512 GB Zilver Licht gebruikt
€429,00
Refurbished iPhone 12 Pro 512 GB Blauw Licht gebruikt
€479,00
Refurbished iPhone 11 pro Max 512 gb Groen Als nieuw
€369,00
Refurbished iPhone XR 64 GB Blauw Als nieuw
€199,00
Refurbished iPhone 12 Mini 64 GB Paars Gebruikt
€229,00
Refurbished iPhone 13 Pro 256 GB Grafiet Licht gebruikt
€419,00
Refurbished iPhone XR 256 GB Geel Als nieuw
€279,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Zwart Licht gebruikt
€229,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Zilver Licht gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone XR 64 GB Wit Licht gebruikt
€179,00
Refurbished iPhone 12 Pro 128 GB Blauw Licht gebruikt
€259,00
Refurbished iPhone XS 256 GB Space Gray Als nieuw
€239,00
Refurbished iPhone 11 256 GB Rood Gebruikt
€349,00
Refurbished iPhone SE 2022 64 GB Rood Gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone 11 64 GB Zwart Als nieuw
€199,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Goud Als nieuw + Nieuwe batterij
€319,00
Refurbished iPhone 11 pro Max 512 gb Zilver Als nieuw + Nieuwe batterij
€419,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Zwart Licht gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Groen Als nieuw + Nieuwe batterij
€259,00
Refurbished iPhone 11 64 GB Wit Als nieuw + Nieuwe batterij
€229,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Groen Gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone 12 Pro Max 512 GB Grafiet Gebruikt
€389,00
Refurbished iPhone 11 256 GB Paars Licht gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone XS 64 gb Goud Licht gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone SE 2020 64 GB Zwart Als nieuw + Nieuwe batterij
€219,00
Refurbished iPhone 11 Pro 512 gb Space Gray Licht gebruikt
€319,00
Refurbished iPhone XS Max 256 gb Zilver Licht gebruikt
€279,00
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Goud Als nieuw + Nieuwe batterij
€299,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Rood Als nieuw
€249,00
Refurbished iPhone XR 128 GB Rood Licht gebruikt
€209,00
Refurbished iPhone XS Max 64 gb Zilver Licht gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Goud Licht gebruikt
€269,00
Refurbished iPhone XR 64 GB Wit Als nieuw
€199,00
Refurbished iPhone 11 Pro 256 GB Space Gray Licht gebruikt
€289,00
Refurbished iPhone XR 256 GB Zwart Gebruikt
€249,00
Refurbished iPhone SE 2020 64 GB Rood Als nieuw
€139,00
Top producten: iPhone
De top producten zijn:
Refurbished iPhone SE 2022 64 GB Zwart Gebruikt
De iPhone SE 2022 64 GB in het kort: * ✅ Prestaties: De A15 Bionic chip zorgt voor snelle en soepele prestaties bij alle dagelijkse taken. * ✅ Compact formaat: Het 4,7-inch scherm is perfect voor eenhandig gebruik en past in elke zak. * ✅ Touch ID: Vertrouwde en snelle ontgrendeling via de thuisknop, zonder Face ID. * ❌ Cameramogelijkheden: Eén 12 MP camera zonder telelens of ultragroothoek. Kies voor een refurbished iPhone 13 als je meer cameraveelzijdigheid wilt. Specificaties van de refurbished iPhone SE 2022: wat krijg je precies? De refurbished iPhone SE 2022 is uitgerust met de A15 Bionic chip, dezelfde processor die ook in de iPhone 13-serie zit, en levert daarmee solide prestaties voor sociale media, navigatie, videobellen en productiviteitsapps. Het 4,7-inch Retina HD-scherm geeft een heldere weergave, en de 12 MP camera ondersteunt 4K video-opname. Het toestel beschikt over 5G, Touch ID, Apple Pay en draadloos opladen. De batterij is bij levering minimaal 85%
Bekijk product Refurbished iPhone SE 2022 64 GB Zwart Gebruikt
Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Groen Als nieuw
De iPhone 11 Pro 64 GB in het kort: * ✅ Drievoudig camerasysteem: Hoofdlens, ultragroothoek en telephoto in één compact toestel, ideaal voor veelzijdige fotografie en social media. * ✅ Krachtige processor: De A13 Bionic chip verwerkt moderne apps, games en multitasking moeiteloos, ook in 2026. * ✅ Premium bouwkwaliteit: Roestvrijstalen frame met mat glas geeft dit toestel een stevige en luxe uitstraling die zijn tijd heeft doorstaan. * ❌ Beperkte opslag: Met 64 GB ben je aangewezen op cloudopslag voor foto's en video's; wie veel lokaal wil bewaren, kiest beter voor een hoger opslagmodel. * ❌ Geen 5G of MagSafe: Wie 5G-connectiviteit of MagSafe-accessoires wil, kijkt beter naar een refurbished iPhone 13 of nieuwer. Specificaties en prestaties van de refurbished iPhone 11 Pro De refurbished iPhone 11 Pro beschikt over een 5,8-inch Super Retina XDR OLED-display met een resolutie van 2436 x 1125 pixels en wordt aangedreven door de A13 Bionic chip met Neural Engine. Het
Bekijk product Refurbished iPhone 11 Pro 64 GB Groen Als nieuw
Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Space Gray Als nieuw
De iPhone 11 Pro Max 64 GB in het kort: * ✅ Camera: Drievoudig camerasysteem met 12MP hoofdcamera, ultragroothoek en telefoto -- inclusief nachtmodus en 4K-video * ✅ Scherm: Groot 6,5-inch Super Retina XDR OLED-scherm, perfect voor streaming, gaming en productiviteit * ✅ Prestaties: Apple A13 Bionic chip draait alle huidige apps en games soepel en blijft dat jarenlang doen * ❌ Opslag: 64 GB is voldoende voor dagelijks gebruik, maar wie veel foto's, video's of apps lokaal opslaat loopt sneller tegen de limiet aan * ❌ Formaat: Door het grote scherm is eenhandig gebruik minder comfortabel; kijk dan naar de refurbished iPhone 11 Pro voor een compactere optie Specificaties en prestaties van de refurbished iPhone 11 Pro Max De refurbished iPhone 11 Pro Max is uitgerust met Apple's A13 Bionic chip, destijds een van de snelste mobiele processors ter wereld en nog steeds ruim voldoende voor alle dagelijkse taken. Het 6,5-inch Super Retina XDR OLED-scherm levert scherpe,
Bekijk product Refurbished iPhone 11 Pro Max 64 GB Space Gray Als nieuw
Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Gebruikt
De iPhone 12 Pro Max 256 GB in het kort: * ✅ Groot scherm: Het 6,7-inch Super Retina XDR-display maakt video kijken, foto's bewerken en werken onderweg een stuk aangenamer. * ✅ Pro-camera: Drie lenzen, LiDAR-scanner en 4K Dolby Vision-video geven je opvallend veel fotografische mogelijkheden in één toestel. * ✅ Ruime opslag: Met 256 GB hoef je je geen zorgen te maken over volle opslag, ook niet als je veel foto's en video's bewaart. * ❌ Software-levensduur: De iPhone 12 Pro Max is inmiddels vijf jaar oud. Het toestel ontvangt nog beveiligingsupdates, maar de nieuwste iOS-functies worden niet altijd meer volledig ondersteund. * ❌ Formaat: Wie een compact toestel zoekt dat prettig met één hand te bedienen is, is beter af met een refurbished iPhone 12 Pro of iPhone 12. Specificaties en prestaties van de refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB De refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB is uitgerust met de A14 Bionic-chip, die ook in 2026 nog vlot presteert bij alledaagse taken en
Bekijk product Refurbished iPhone 12 Pro Max 256 GB Blauw Gebruikt